Wesele na PGE Narodowym


Spektakularne Wesele? - Tylko na PGE Narodowym! Zaskoczcie swoich gości i zorganizujcie jedyne w swoim rodzaju Wesele. Wspaniały wystrój sal na PGE Narodowym oraz najwyższej klasy obsługa VIP uczynią Wasz wieczór najważniejszym na świecie.

PGE Narodowy w Warszawie to wielofunkcyjny obiekt, który swoim prestiżem i nowoczesnością stał się główną wizytówką stolicy. To wyjątkowe miejsce gdzie odbywają się jedne z najważniejszych wydarzeń na świecie, między innymi takie jak Twoje wesele. 

Goście niczym gwiazdy przejdą po czerwonym dywanie tunelem VIP dedykowanym dla najważniejszych ludzi sportu, muzyki oraz biznesu. Stamtąd dostaną się do wyjątkowej kaplicy wielowyznaniowej, która może zostać udekorowana według własnego uznania. Olśniewająca biel i nowoczesny design podkreślą wyjątkowość chwili i zachwycą wszystkich zaproszonych.
Uroczyste wesele może odbyć się w 1 z 2  luksusowych sal biznesowych. Wybór pomieszczenia uzależniony jest od liczby gości - na Twoim weselu bawić może się od 100 do 600 osób. Pięknie przygotowane sale wywołają niezapomniane wrażenie na gościach. Wysoki standard, różnorodność stylów oraz wyposażenie zaplanowane ze szczególną dbałością o detale sprawią, że ten wieczór pozostanie niezapomniany do końca życia. 

Istnieje możliwość podzielenia przestrzeni na mniejsze części. Dzięki temu rozwiązaniu, można wyznaczyć parkiet i miejsce dla orkiestry oraz przestrzeń jadalną. Z sal biznesowych rozpościera się widok na płytę boiska najnowocześniejszego stadionu w Polsce.
Catering przygotowany przez najlepszych kucharzy Sodexo Prestige zadba o podniebienie Waszych Gości. Bogate menu do wyboru zadowoli każdego miłośnika potraw. Wyjątkowa sesja ślubna może być wykonana przed jak i po weselu, bez zbędnego pośpiechu, jaki towarzyszy podczas organizacji imprezy. Dodatkową atrakcją mogą być wyświetlone zdjęcia nowożeńców wewnątrz sal oraz na telebimach o powierzchni prawie 54 mkw. każdy.
Zgodnie z zachowaniem najwyższej jakości usług kierowanych do swoich klientów, kelnerzy VIP są do dyspozycji w każdym momencie trwania uroczystości. A nad całością czuwa dedykowany event menadżer, który odpowiada za przebieg wydarzenia.

Z całą odpowiedzialnością możemy zagwarantować, że PGE Narodowy jest perfekcyjnym i doskonale wyposażonym miejscem na nieszablonowe ugoszczenie gości weselnych. Staramy się zrozumieć Państwa potrzeby, jednocześnie dostosowując poziom obsługi do najwyższych standardów. Zapewniamy, że Wasze Wesele  będzie naszym wspólnym sukcesem.
Skontaktuj się z nami: