https://pgen.pl/assets/cache/76e15e934e76e9da19ba457ece37225c_750_319_optim.jpg
Sportowe urodziny dla chłopca w Biało-Czerwonej Twierdzy

PGE Narodowy to nie tylko największe masowe imprezy rozpalające serca i umysły Polaków, ale także mniejsze konferencje czy kameralne spotkania. W ofercie znajdują się także dziecięce urodziny dla dziewczynek i chłopców. Oto inspiracja na chłopięce urodziny w sportowym stylu, które możesz zorganizować swojemu dziecku na PGE Narodowym.

Pozwólmy jubilatowi na jeden dzień stać się grającym trenerem reprezentacji Polski. Gdzie lepiej świętować taki moment, niż na obiekcie nazywanym Biało-Czerwoną Twierdzą lub Domem Polskiej Reprezentacji? W miejscu, w którym polscy piłkarze nie przegrali żadnego meczu o punkty.

Zaczniemy od oprowadzenia gości po arenie. Zaskoczą ich życzenia składane jubilatowi przez nagłośnienie areny oraz jego zdjęcia wyświetlane na ogromnych telebimach umieszczonych pod iglicą.

Aby łatwiej wczuć się w scenariusz piłkarskiej zabawy, ubierzemy gości w pamiątkowe piłkarskie koszulki z logo PGE Narodowego i poprowadzimy ich do sali kinowej, gdzie odbywają się konferencje prasowe. Jubilat usiądzie za stołem, z którego zwykle korzysta selekcjoner polskiej kadry. Jako trener, będzie odpowiadał na pytania swoich kolegów, którzy wcielą się w rolę dziennikarzy.

Kolejnym przystankiem będzie wizyta w szatni piłkarskiej, w której do meczów reprezentacji przygotowują się piłkarscy idole jak Robert Lewandowski czy Kuba Błaszczykowski. Tam trener będzie mógł poprowadzić odprawę przed meczem i zagrzać swoich piłkarzy do treningu i wspólnej gry. Poprowadzi je profesjonalny instruktor piłki nożnej, a seria zabaw z piłką pozwoli wyłonić najlepszego piłkarza i króla strzelców. Wszystkim uczestnikom zmagań zostaną rozdane imienne medale, które stanowić będą wspaniałą pamiątkę z urodzin.


Urodzinowa impreza nie obędzie się bez tortu. Dzieci będą miały okazję odpocząć, usiąść przy stole zastawionym łakociami i wspólnie zaśpiewać "sto lat". Spędzone w ten sposób urodziny będą miały niepowtarzalny charakter i na długo pozostaną w pamięci świętujących.

Oczywiście to tylko próbka naszej pomysłowości. Możliwe są także dodatkowe atrakcje w postaci występu klauna lub magika. Rodzice także nie są skazani na nudę. W czasie trwania urodzin będą mogli wziąć udział w dedykowanej im wycieczce po arenie.

Link skrócony: www.stdn.pl/5807-f29b6

Co o tym sądzisz?